ENERJİ NAKİL HATLARI

Enerji nakil hatları projelendirilmesi, projelendirilmiş tesislerin kurulması, kurulu tesislerin geliştirilmesi, montaj-de montaj işleri yapılmaktadır.

TRAFO TESİSLERİ

İhtiyaç duyulan enerji gücüne göre projeye uygun olarak trafo tesislerinin altyapı işleri tamamlanarak montaj ve kurulum akabinde devreye alınması işleri yürütülmektedir.

TEST VE ÖLÇÜM

Elektriksel ölçüm ve elektriksel muayeneler, 21.8.2001 tarihli ve 24500 sayılı Resmî Gazetede Yayınlanan Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği, 30.11.2000 tarihli ve 24246 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği ve 4/111984 tarihli ve 18565 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği ile TS EN 60079 standardında belirtilen hususlara göre yapılmaktadır.

HMSkarabina Hakkında

HMSkarabina Mühendislik 2016 yılında Umut ÖZOKTAY tarafından kurulmuş olup, enerji nakil hatları, trafo merkezleri, enerji üretim santralleri, kuvvetli akım zayıf akım iç tesisat uygulamaları, kompanzasyon, paratoner ve topraklama uygulamaları, alçak gerilim orta gerilim projeleri ile trafo bakım ve işletme sorumluluğu alanlarında faaliyet göstermektedir.

HMSkarabina Mühendislik kaliteli iş yapıp müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı kendine misyon edinmiştir.

Biten Proje

183

İşletme Sorumluluğu

57

Mutlu Müşteri

548

Elektrik sektöründe mühendislik, uygulama ve servis hizmetlerinde;

Güvenilir,

Çözüm Odaklı,

İş Ortağınız.


HMSkarabina HİZMETLER

Enerji nakil hatları, trafo merkezleri, enerji üretim santralleri, kuvvetli akım zayıf akım iç tesisat uygulamaları, kompanzasyon, paratoner ve topraklama uygulamaları, alçak gerilim orta gerilim projeleri ile trafo bakım ve işletme sorumluluğu

Trafo Bakım ve İşletme Sorumluluğu

Firmamız bu konuda gerekli Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu Elektrik Mühendisleri Odasından Onaylı Sertifika belgelerine sahiptir.


Test ve Ölçüm

Test, ölçüm ve muayenelerinizi yönetmelik şartlarına uygun kalibre edilmiş son teknoloji cihazlarla yaparak güvenliğinizin devamını sağlamaktayız.Proje Hizmetleri

Çeşitli tesislerin elektrik tesisat projeleri profesyonel biçimde hazırlanır, uygulama projesinin onaylanması ile şantiye çalışmasına geçilir ve uzman mühendisimiz denetiminde tamamlanır.

Taahhüt Hizmetleri

Taahhüt hizmetleri kapsamında trafo tesisleri, enerji nakil hatları, bina iç tesisleri, sanayi tesisleri, özel anahtar kurulumlarını gerçekleştirmektedir.Kompanzasyon Hizmetleri

Kompanzasyon hizmetleri dahilinde kompanzasyon bakım, kompanzasyon iyileştirme, kompanzasyon proje ve uzaktan okuma hizmetleri kapsamında tecrübemizle fark yaratıyoruz.


Enerji Kimlik Belgesi

5267 sayılı Enerji Verimliliği kanunu ve Binalarda Enerji performansı yönetmeliği kapsa- mından hazırlana ekb enerji kaynaklarının tasarruflu kullan- ılması ve israfın önlenmesi amacıyla hazırlanan bir belgedir.

HMSkarabina Olarak

“Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz. İş ortaklarımıza nitelikli ve kaliteli hizmet verebilmek, müşteri memnuniyetini yüksekte tutmak için çalışırız”

© 2016 - HMSkarabina Mühendislik. Tüm Hakları Saklıdır | Design by Veduta Ajans